KONST / Litografier / Färglitografi 13292520
nr 1329 2520
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, "Die injektion", 1971. Signerad, numrerad 14/100, oramat löst blad. Motivet: 25x39. Bladets mått: 42x59 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:04:40
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)